Deze website maakt gebruik van cookies.

We gebruiken alleen cookies om anonieme statistieken bij te houden, Lees meer

Oké, geen probleem

helpen, ondersteunen en adviseren bij ondernemerschap.

Accountancy

    • Alphons Bakker accountant Alphons Bakker
      Financieel adviseur
      t 075 655 55 68
      m 06 51 51 42 06
      e a.bakker@pbbz.nl

    •   Anne Sap
      Assistent-accountant
      t 075 655 55 60
      e m.sap@pbbz.nl

    • Gerda Straver-Groot belasting advies Gerda Straver-Groot
      Senior medewerker accountancy
      t 075 655 55 65
      m 06 12 53 43 82
      e g.straver@pbbz.nl

    • Gerold ten Cate Accountancy Gerold ten Cate B Ec
      Senior medewerker accountancy
      t 075 655 55 72
      e g.tencate@pbbz.nl

    •   Hans Lukassen AA RB
      Accountant
      t 075 655 55 67
      e h.lukassen@pbbz.nl

    •   Jeanne Aanhane-Bakker RA RB
      Accountant
      t 075 655 55 64
      m 06 10 24 73 84
      e j.aanhane@pbbz.nl

    •   Niels Bakker
      Assistent-accountant
      t 075 655 55 61
      m 06 23 62 35 66
      e n.bakker@pbbz.nl

    • Paul Pieters Accountant Paul Pieters
      Financieel adviseur

      t 075 655 55 71
      m 06 51 84 18 58
      e p.pieters@pbbz.nl

       

    • Petra van Halder Dijkstra accountant Petra van Halder-Dijkstra
      Senior medewerker accountancy
      t 075 655 55 73
      m 06 28 23 63 24
      e p.vanhalder@pbbz.nl

    • Ronald Molenaar Accountant Ronald Moolenaar AA
      Accountant
      t 075 655 55 78
      m 06 40 36 71 70
      e r.moolenaar@pbbz.nl
       


Loonadministratie


Belastingadvies


Administratieve diensten

    • Assistent accountant Marina Marina Basjes-Wiltenburg
      Assistent-accountant
      t 075 655 55 72
      m
      06 29 24 52 27
      e m.basjes@pbbz.nl
      ...


Secretarieel


Fiscaal portaal
Klanteninlog
Fiscaal portaal PBBZ
Administratief nieuws
Nieuwsbrieven
Nieuwsbrieven en inschrijven
Fiscaal nieuws
Nieuws
Vakgericht nieuws
Scans uit de boekhoudwereld
Branche in zicht
Branche informatie
Crowdfunding administratie
Crowdfunding
PBBZ is partner van
geldvoorelkaar.nl
De missie van PBB Zijlstra
Missie en visie
PBBZ wil ondernemers helpen